Krakowska Fala

O firmie

Nasza wypożyczalnia kajaków funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Spieszymy z pomocą tym mieszkańcom i turystom, którzy szukają pomysłu na nudę w Krakowie. Krakowska Fala zlokalizowana jest nad brzegiem Wisły tuż przy moście Piłsudskiego . Nasza wypożyczalnia kajaków zapewnia sprzęt na spływ kajakowy w okresie sezonowym (przy korzystnej pogodzie trwa od 15 kwietnia do 15 października) od 10.00 do 20.00 (weekend i Święta), od 15.00 do 20.00 (dni robocze) lub do zmroku

W asortymencie posiadamy kajaki 1-osobowe (1 model Expression Exp.14 oraz 1 model Expresstion Exp.15 marki Perception) oraz 2-osobowe (7 modeli Vista Standard oraz 1 model Horizon Exp marki Perception). Jeżeli chciałbyś spróbować spływu kanoe po Wiśle, to także znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy bowiem w asortymencie model kanoe Apache 16 marki Rainbow. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu z przedstawicielem wypożyczalni kajaków Krakowska Fala. Kajaki rezerwować można albo osobiście albo telefonicznie. W okresie sezonowym, z racji zainteresowania spływem kajakowym po Wiśle, bezpieczniej jest zadzwonić wcześniej i mieć pewność, że sprzęt o danej porze będzie dostępny.

W ofercie, oprócz kajaków, posiadamy także motorówkę. Jej wypożyczenie nie stanowi problemu – podobnie jak w przypadku kajaku nie potrzebujemy żadnych uprawnień ani pozwoleń. Przekonacie się, że motorówka jest bardzo prosta w prowadzeniu. Ponadto, na miejscu obecny będzie instruktor, który wszystko wyjaśni i w razie potrzeby powtórzy.